Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach

Menu

Nagłówek

Nawigacja

  • Nowa bankowość elektroniczna

Nowa odsłona bankowości elektronicznej - eBankNet

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Bank zakończył prace nad wdrożeniem nowego systemu bankowości elektronicznej eBankNet. Zapraszamy do korzystania z nowego systemu, jednocześnie informujemy, że od dnia 22.09.2017 do 30.11.2017 klienci Ludowego Banku Spółdzielczego w Obornikach będą mogli logować się do obu systemów eBankNet: funkcjonującego dotychczas i do nowego systemu, dostępnego pod adresem: https://ebanknet.lbsoborniki.pl po to, by zapoznać się z jego działaniem.

Prosimy również pamiętać, iż przelew wykonany w nowej czy też dotychczasowej wersji systemu eBankNet jest przelewem wiążącym i nie ma możliwości wycofania go z systemu.

Nowa wersja bankowości elektronicznej prezentuje odświeżoną szatę graficzną układ i funkcjonalność, która znacznie ułatwi dokonywanie rozliczeń oraz zarządzanie systemem przez Klienta. Stronę oparto o technologię RWD (Responsive Web Design), a jej główną zaletą jest możliwość korzystania z bankowości elektronicznej na dowolnym urządzeniu mobilnym (komputer, laptop, smartfon czy tablet). Strona automatycznie dostosowuje się do rozmiaru ekranu używanego przez nas urządzenia, ułatwiając tym samym nawigację, przewijanie i czytelność strony.

W nowej wersji systemu eBankNet udostępniono możliwość zakładania lokat w dowolnym czasie z atrakcyjnym oprocentowaniem. Wprowadzono również funkcjonalność pozwalającą na zarządzanie limitami, które są dodatkowym zabezpieczeniem środków na koncie.

Nazwa użytkownika (login) oraz hasło są identyczne w obu systemach. Wszystkie operacje bieżące jak i historyczne oraz wszelkie indywidualne ustawienia definicji są uwzględnione i widoczne zarówno w starej jak i nowej wersji.

Od dnia 1 grudnia 2017 dotychczasowy system bankowości elektronicznej eBankNet zostanie wyłączony, a wszyscy klienci będą już od tej pory korzystali wyłącznie z nowego systemu eBankNet.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nową bankowość elektroniczną i korzystania z nowych funkcjonalności które Bank będzie rozwijał i dodawał nowe.

Pliki do pobrania:

wstecz

Kursy walut

Dane z dnia: 2018-02-22
1 CHF3.6252[kurs w górę]+0.0274
1 EUR4.1811[kurs w górę]+0.0249
1 GBP4.7233[kurs w górę]+0.0161
1 USD3.4009[kurs w górę]+0.0312

Banery

  • Logo

Ludowy Bank Spółdzielczy z siedzibą w Obornikach,
przy ulicy Powstańców Wlkp. 5,
wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznaniu Nowe Miasto i Wilda IX Wydział Gospodarczy

Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem
KRS: 0000081556,
Regon nr 000505757,
NIP 787-00-00-068.
SWIFT/BIC: GBWCPLPP

Na skróty

Licencja: CC BY 3.0

projekt i wykonanie: extranet