Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach

Menu

Nagłówek

Menu

Nawigacja

PayByNet - płatności internetowe

Z przyjemnością informujemy, że Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach wprowadził usługę PayByNet - płatności internetowe jako dodatkową metodę płatności uzupełniając w ten sposób ofertę Banku.

PayByNet to usługa szybkich płatności internetowych, umożliwiająca realizację przelewu bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu.

To, co odróżnia narzędzie PayByNet od rozwiązań konkurencyjnych, to fakt, że w usłudze PayByNet środki trafiają bezpośrednio na konto bankowe sprzedawcy z rachunku bankowego klienta, a zamówienie jest realizowane natychmiastowo. Płatności przez PayByNet można dokonywać w sklepach internetowych oraz urzędach, które współpracują bezpośrednio z KIR.

Dlaczego warto korzystać z bezpiecznych płatności internetowych PayByNet:

  • bezpieczeństwo płatności – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej (widzisz na przelewie, komu przelewasz pieniądze),
  • szybkość płatności – informacja o płatności przez Internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje KIR),
  • wygoda użytkownika – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.

Jak działa PayByNet:

  • W chwili wykonywania zakupów w sklepie internetowym, który akceptuje płatności w systemie PayByNet, przy wyborze rodzaju płatności, należy wybrać logo SGB Bank S.A. a następnie wybrać województwo wielkopolskie i Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach
  • Automatycznie następuje przekierowanie na stronę logowania do bankowości internetowej eBankNet,
  • Po zalogowaniu wyświetla się strona z danymi do przelewu, system poprosi o zaakceptowanie przelewu, który został wygenerowany. Transakcja realizowana jest zaledwie w kilka sekund.
  • Sklep otrzymuje informację o wykonanej płatności, dzięki temu sprzedający może przystąpić do realizacji zamówienia.

Szczegóły, jak zrealizować płatność można znaleźć klikając w poniższy schemat

Obecnie płatności PayByNet oferowane są w ponad 180 sklepach i stale rośnie. Pełną listę sklepów można znaleźć na stronie:

Zapraszamy do korzystania z tego wygodnego rozwiązania.

Kursy walut

Dane z dnia: 2019-10-23
1 CHF3.8887[kurs w górę]+0.0036
1 EUR4.2778[kurs w dół]-0.0014
1 GBP4.9449[kurs w dół]-0.0251
1 USD3.8473[kurs w górę]+0.0065

Banery

  • Logo

Ludowy Bank Spółdzielczy z siedzibą w Obornikach,
przy ulicy Powstańców Wlkp. 5,
wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznaniu Nowe Miasto i Wilda IX Wydział Gospodarczy

Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem
KRS: 0000081556,
Regon nr 000505757,
NIP 787-00-00-068.
SWIFT/BIC: GBWCPLPP

Licencja: CC BY 3.0

projekt i wykonanie: extranet