Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach

Menu

Nagłówek

Nawigacja

  • -

Nagrodami jesień się zaczyna

Skorzystaj z atrakcyjnej lokaty promocyjnej SGB i wygraj

Samochód osobowy Seat Leon 5D Copa oraz wiele innych atrakcyjnych nagród

Udaj się do placówki Ludowego Banku Spółdzielczego w Obornikach

Otwórz Lokatę na 3 lub 6 miesięcy i ulokuj co najmniej 500 zł.

  • Każde 500 zł lokaty 3-miesięcznej to jeden los w Loterii nagród.
  • Lokaty 6-miesięczne dają dwa razy więcej losów w Loterii.
  • Oprocentowanie lokaty to: 1,35% na sześć miesięcy lub 1,20% na trzy miesiące.
  • Stała stopa procentowa.

Spiesz się okres obowiązywania promocji upływa 22.12.2017 r.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Od wielu lat Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach jest znany z bardzo dobrych produktów oszczędnościowych, korzystnych dla klientów. Kolejnym tego potwierdzeniem jest akcja „Nagrodami jesień się zaczyna”.

Nowa promocja lokat, w której bierze udział nasz Bank, nagradza oszczędnych podwójnie. Po pierwsze, oprocentowanie lokat bankowych w Bankach Spółdzielczych, które biorą udział w akcji „Nagrodami jesień się zaczyna” jest konkurencyjne wobec propozycji przedstawianych klientom przez banki komercyjne. Klienci Ludowego Banku Spółdzielczego w Obornikach mogą skorzystać z lokaty trzymiesięcznej, która jest oprocentowana w wysokości 1,20 procent oraz lokaty sześciomiesięcznej, która przyniesie klientom zysk w wysokości 1,35 procent.

To jednak nie wszystko. Poza zyskiem z lokaty, klienci mają jeszcze szansę wygrać cenne nagrody. I to jakie! Największy szczęściarz może odjechać Seatem Leonem, jednym z najnowocześniejszych samochodów w swojej klasie. Dodatkowo, osoby, które w okresie do 22 grudnia br. założą lokatę w Ludowym Banku Spółdzielczym w Obornikach, mają szansę wzbogacić się o urządzenia kuchenne, automatyczne odkurzacze, radioodtwarzacze oraz urządzenia do masażu renomowanych firm.

Lokata z loterią Banków Spółdzielczych SGB – w której uczestniczy również nasz Bank – dobrze wpisuje się w Światowy Dzień Oszczędzania, który na całym świecie odbywa się każdego roku w ostatnim dniu października. Warto w tym miejscu dodać, że wartość wszystkich oszczędności Polaków po pierwszym kwartale tego roku wyniosła 1 bln 315 mld zł. To o 36 mld więcej niż na koniec 2016 roku.

Na co przede wszystkim Polacy przeznaczają swoje oszczędności? Z badań przeprowadzonych przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych oraz Instytut Rozwoju Gospodarczego SGH wynika, że najpopularniejszym celem, na który odkładamy pieniądze jest remont domu lub mieszkania. Ponad 20% Polaków oszczędza, aby pokryć bieżące wydatki konsumpcyjne, co oznacza, że jest to aż o 40% mniej niż jeszcze dziesięć lat temu.

Lokaty Banków Spółdzielczych biorących udział w akcji „Nagrodami jesień się zaczyna” są krótkie – zaledwie trzy- i sześciomiesięczne. To ważne, bo zwiększa płynność naszych pieniędzy. Nie blokujemy ich na zbyt długo, a dzięki temu możemy błyskawicznie reagować na nowe oferty. Oczywiście lokaty można przedłużyć.

Warto też dodać, że pieniądze ulokowane w Bankach Spółdzielczych są inwestowane w Polsce, co oznacza, że „pracują” na rzecz rozwoju naszego kraju, a nie – jak często bywa w bankach komercyjnych – na rzecz innych państw i społeczeństw.

Szanse na wygraną zwiększają się wraz z wielkością naszej lokaty. Każde ulokowane w banku 500 zł na lokacie trzymiesięcznej to jeden los na loterii. Lokata sześciomiesięczna ma dwa razy większy potencjał.

Podsumowując:

W ramach akcji „Nagrodami jesień się zaczyna” załóż lokatę w Ludowym Banku Spółdzielczym w Obornikach. Zyskaj podwójnie – zarób na lokacie trzymiesięcznej 1,20 procent, a na lokacie sześciomiesięcznej 1,35 procent. Wygraj Seata Leona, urządzenia kuchenne, automatyczne odkurzacze, radioodtwarzacze lub urządzenia do masażu.

Kursy walut

Dane z dnia: 2024-06-15
1 CHF4.5690[kurs w dół]0.0000
1 EUR4.3581[kurs w dół]0.0000
1 GBP5.1857[kurs w dół]0.0000
1 USD4.0760[kurs w dół]0.0000

Banery

Sekcja kontaktowa

  • Logo

Ludowy Bank Spółdzielczy z siedzibą w Obornikach, przy ulicy Powstańców Wlkp. 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznaniu Nowe Miasto i Wilda IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000081556, Regon nr 000505757, NIP 787-00-00-068. SWIFT/BIC: GBWCPLPP

Licencja: CC BY 3.0

projekt i wykonanie: extranet