Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach

Nagłówek

Nawigacja

OFERTA PRACY

Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach poszukuje kandydata na stanowisko

DORADCA KLIENTA

miejsce zatrudnienia: Centrala w Obornikach, Oddział w Ryczywole

Główne zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych,
  • bieżąca obsługa Klientów zgodnie ze standardami Banku,
  • aktywne pozyskiwanie Klientów oraz dbanie o utrzymywanie długofalowych relacji z nimi,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży w branży bankowej i wiedza z zakresu produktów bankowych będą dodatkowym atutem,
  • umiejętność prezentacji, efektywna komunikacja,
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, samodzielność,
  • bardzo dobra organizacji czasu pracy, systematyczność,zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego:

  • na adres email sekretariat@lbsoborniki.pl, lub
  • dostarczenie osobiście do sekretariatu Ludowego Banku Spółdzielczego w Obornikach przy ul. Powstańców Wlkp.5,

w terminie do 30.09.2018r.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r nr 101 poz.926 z późn.zm.).

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Kursy walut

Dane z dnia: 2018-09-25
1 CHF3.7773[kurs w dół]-0.0404
1 EUR4.2939[kurs w dół]-0.0153
1 GBP4.7987[kurs w dół]-0.0053
1 USD3.6511[kurs w dół]-0.0109

Banery

  • Logo

Ludowy Bank Spółdzielczy z siedzibą w Obornikach,
przy ulicy Powstańców Wlkp. 5,
wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznaniu Nowe Miasto i Wilda IX Wydział Gospodarczy

Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem
KRS: 0000081556,
Regon nr 000505757,
NIP 787-00-00-068.
SWIFT/BIC: GBWCPLPP

Licencja: CC BY 3.0

projekt i wykonanie: extranet