Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach

Menu

Nagłówek

Nawigacja

 • Terminal POS

Terminal płatniczy za 0 zł przez 12 miesięcy

Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach we współpracy z Fiserv Polska S.A. i Fundacją Polska Bezgotówkowa oferują bezpłatne terminale POS dla przedsiębiorców oraz dla instytucji publicznych.

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju. Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. Od września 2018 r. Program został rozszerzony o instytucje publiczne.

Płatności bezgotówkowe są coraz bardziej popularne, wygodne i bezpieczne. Terminal płatniczy pozwala na dokonywanie płatności za pomocą kart płatniczych, BLIK, a także  smartfonów oraz zegarków.


Jeśli wciąż nie obsługujesz klientów płacących kartą, to teraz masz wyjątkową okazję, żeby to zmienić. 

 • 0 zł za terminal przez pierwsze 12 miesięcy,
 • 100% finansowania z programu Polska Bezgotówkowa przez 12 m-cy (do 100 tys. zł obrotu na terminalu w skali 12 miesięcy. Jeśli obrót przekroczy tę kwotę, przedsiębiorcy będą naliczane opłaty zgodne z umową z agentem rozliczeniowym.),
 • Atrakcyjne warunki umowy po zakończeniu okresu finansowania.

Jakie są korzyści z posiadania terminala do obsługi płatności bezgotówkowych? 

 • Więcej klientów, którzy kupują więcej!
  Warto dać klientom wybór między kartą, a gotówką. Klienci, którzy płacą kartą, mogą wydać więcej!  Ilość gotówki w portfelu nie ogranicza już ich swobody zakupów.
 • Oszczędność czasu
  Dzięki terminalowi do akceptacji kart nie tracisz czasu na liczenie gotówki, wydawanie reszty czy wizyty w banku.
 • Bezpieczeństwo
  Mniejsza ilość gotówki w kasie ogranicza ryzyko kradzieży bądź utraty pieniędzy podczas przewożenia utargu do banku.
 • Wizerunek nowoczesnej firmy
  Twoi klienci wybierają nowoczesne formy płatności. Zadbaj i Ty o wizerunek swojej firmy i akceptuj nowoczesne transakcje bezgotówkowe!

 

Kursy walut

Dane z dnia: 2024-06-15
1 CHF4.5690[kurs w dół]0.0000
1 EUR4.3581[kurs w dół]0.0000
1 GBP5.1857[kurs w dół]0.0000
1 USD4.0760[kurs w dół]0.0000

Banery

Sekcja kontaktowa

 • Logo

Ludowy Bank Spółdzielczy z siedzibą w Obornikach, przy ulicy Powstańców Wlkp. 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznaniu Nowe Miasto i Wilda IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000081556, Regon nr 000505757, NIP 787-00-00-068. SWIFT/BIC: GBWCPLPP

Licencja: CC BY 3.0

projekt i wykonanie: extranet