Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach

Menu

Nagłówek

Nawigacja

Generali z myślą o podróży

fiGHgQAVgRYAAAAASUVORK5CYII=

Ciesz się wakacyjną swobodą

Podróż w Polsce czy za granicą? Spacer po górach czy rower? Niezależnie od tego jak planujesz spędzić swój urlop, pamiętaj o odpowiednim ubezpieczeniu dla siebie i swojej rodziny. Zapewnij sobie spokojne wakacje z „Generali, z myślą o podróży”.

Podróż zagraniczna

 • Koszty leczenia – organizujemy i pokrywamy koszty leczenia nawet do 2 000 000 zł w przypadku nagłego zachorowania (również na COVID-19), nieszczęśliwego wypadku czy zaostrzenia choroby przewlekłej.
 • Bezgotówkowe rozliczenia – oferujemy bezgotówkowe rozliczenie kosztów leczenia w placówce, wskazanej przez Centrum Pomocy Generali.
 • OC w życiu prywatnym – rekompensata dla osób trzecich za szkody wyrządzone przez osoby objęte ubezpieczeniem, np. za szybę stłuczoną przez Twoje dziecko w wynajmowanym domku.

Pomoc Assistance nawet do 2 000 000 zł obejmującą:

 • koszty transportu medycznego do Polski, pomoc w przypadku kradzieży lub utraty dokumentów,
 • opieka nad towarzyszącymi Tobie w podróży niepełnoletnimi dziećmi – jeśli jesteś jedynym opiekunem i znajdziesz się w szpitalu,
 • pokrycie kosztów ratownictwa,
 • kierowca zastępczy w czasie powrotu do Polski, gdy Twój stan zdrowia nie pozwala na prowadzenie samochodu osobowego, którym odbywałeś podróż,
 • pomoc w przypadku konieczności wcześniejszego powrotu do kraju w przypadku hospitalizacji lub zgonu członka Twojej rodziny lub gdy w miejscu Twojego zamieszkania dojdzie do np. pożaru, zalania czy włamania.

Podróż krajowa

 • Świadczenia NNW – z tytułu NNW wypłacimy świadczenie w przypadku doznania trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci.
 • Obszar działania – ubezpieczenie działa na terenie Polski oraz 50 km od jej granicy.

Ubezpieczenie można rozszerzyć m.in. o:

 • OC w życiu prywatnym – rekompensata dla osób trzecich za szkody wyrządzone przez osoby objęte ubezpieczeniem, np. za szybę stłuczoną przez Twoje dziecko w wynajmowanym domku.
 • Koszty leczenia i usługi assistance NNW, m.in.: organizacja wizyty lekarskiej, zakwaterowanie dla osoby towarzyszącej w razie Twojej hospitalizacji, transport ze szpitala do miejsca zamieszkania, organizacja pomocy rehabilitacyjnej na terytorium Polski.

Jesteś fanem aktywnego wypoczynku?

Wybierz ubezpieczenie turystyczne rozszerzone o sporty wysokiego ryzyka – jeśli uprawiasz sporty ekstremalne, tj.: nurkowanie z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu poniżej 15 m, rafting i inne sporty wodne uprawianie na rzekach górskich, kitesurfing, sporty walki, a nawet aktywności uprawiane na wysokości od 4 000 m n.p.m. do 6 000 m n.p.m.

Pamiętaj – takie aktywności jak np. rekreacyjne żeglowanie, rejs statkiem lub katamaranem, nie wymagają dodatkowego rozszerzenia!

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i reklamowy oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny. Szczegółowe warunki ubezpieczenia, w tym ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności z nimi związane, jak również informacje na temat zasad działania produktu, określone są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia „Generali, z myślą o podróży”, przekazywanych Klientowi przed zawarciem umowy ubezpieczenia, dostępnych na stronie internetowej www.generali.pl, u poszczególnych dystrybutorów lub w siedzibie Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

 

Kursy walut

Dane z dnia: 2024-05-19
1 CHF4.3302[kurs w dół]0.0000
1 EUR4.2685[kurs w dół]0.0000
1 GBP4.9790[kurs w dół]0.0000
1 USD3.9363[kurs w dół]0.0000

Banery

Sekcja kontaktowa

 • Logo

Ludowy Bank Spółdzielczy z siedzibą w Obornikach, przy ulicy Powstańców Wlkp. 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznaniu Nowe Miasto i Wilda IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000081556, Regon nr 000505757, NIP 787-00-00-068. SWIFT/BIC: GBWCPLPP

Licencja: CC BY 3.0

projekt i wykonanie: extranet