Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach

Menu

Nagłówek

Nawigacja

Moje Dokumenty SGB

Drogi Kliencie,

uruchomiliśmy właśnie usługę Moje dokumenty SGB. Od teraz możesz otrzymywać informacje i dokumenty bankowe w wersji elektronicznej, co jest wygodne, bezpieczne i ekologiczne. Dzięki temu masz pewność, że dotrą do Ciebie na czas, bez dodatkowej wizyty na poczcie. 

Moje dokumenty SGB to:

ZGwarancja niezmienności – zabezpieczenia technologiczne nie pozwalają bankowi na edycję treści dokumentu po umieszczeniu go w portalu Moje dokumenty SGB. Wszelkie zmiany wprowadzane są odrębnym dokumentem, tak jak w wersji papierowej

 

Bycie na bieżąco – poinformujemy Cię o każdej zmianie w regulaminie czy taryfach SMS-em lub mailem, zgodnie z ErdSmEEEIIIYQQQgghhBBCCCGEEEIIIYQQQgghhBBCCCGEEEIIIYQQQojO+R+wITgoGsD0wQAAAABJRU5ErkJggg==Twoim wyborem.

 

h8L4AlwVrMDkwAAAABJRU5ErkJggg==Pełen dostęp – przechowujesz informacje w bezpieczny sposób, z możliwym dostępem poprzez specjalny portal, gdzie sam założysz sobie konto.
 

  • Bądź EKO

Jak uzyskać dostęp?

Abyśmy mogli przekazywać Ci dokumenty z banku na portal Moje dokumenty SGB potrzebna jest Twoja zgoda na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. Jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, możesz ją wyrazić w części Zapytania i zmiany.

  • Naciśnij przycisk  „Złóż”,
  • Wybierz z rozwijanej listy „Moje Dokumenty SGB”.
  • Wybierz, czy o zmianach chcesz być informowany droga mailową czy poprzez SMS.

W przypadku Bankowości elektronicznej po zalogowaniu, dostęp do portalu z elektronicznymi dokumentami jest możliwy w części Moje Dokumenty SGB.

Jeśli nie korzystasz z bankowości internetowej, zapraszamy do Naszego Banku. Pamiętaj, by sprawdzić czy podany przez Ciebie w banku numer telefonu komórkowego jest aktualny. Będziesz go potrzebował do logowania, a także to na ten numer otrzymasz powiadomienie o nowych dokumentach na portalu.

Po wyrażeniu zgody, gdy bank wyśle do Ciebie pierwszą wiadomość na portal Moje dokumenty SGB otrzymasz powiadomienie SMS-em. Wtedy założysz sobie konto na stronie https://lbsoborniki-mojedokumenty.sgb.pl i ustawisz hasło.

Od teraz zawsze będziesz mógł wrócić do otrzymanych wiadomości. O każdej nowej wiadomości od banku będziesz powiadamiany SMS-em, lub jeśli wolisz mailem (wybór należy do Ciebie).

  • button zaloguj

Jakie dokumenty mogę otrzymywać elektronicznie?

Zaraz po wyrażeniu zgody będziesz otrzymywał elektronicznie dokumenty dotyczące Twoich produktów bankowych takie jak informacje o zmianach regulaminów i taryfy prowizji i opłat.

Wkrótce będziesz mógł otrzymywać tą drogą również inne dokumenty.

Zachęcamy do korzystania z nowego rozwiązania!

Kursy walut

Dane z dnia: 2024-05-19
1 CHF4.3302[kurs w dół]0.0000
1 EUR4.2685[kurs w dół]0.0000
1 GBP4.9790[kurs w dół]0.0000
1 USD3.9363[kurs w dół]0.0000

Banery

Sekcja kontaktowa

  • Logo

Ludowy Bank Spółdzielczy z siedzibą w Obornikach, przy ulicy Powstańców Wlkp. 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznaniu Nowe Miasto i Wilda IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000081556, Regon nr 000505757, NIP 787-00-00-068. SWIFT/BIC: GBWCPLPP

Licencja: CC BY 3.0

projekt i wykonanie: extranet